Nákladní pneumatiky Goodyear

Nákladní pneumatiky G O O D Y E A R

 

Jak šel čas se značkou GOODYEAR

   Začátek společnosti Goodyear se datuje do roku 1898, kdy její zakladatel Frank Seiberling pořídil první dílnu. Celá společnost dostala jméno po známém vynálezci procesu vulkanizace Charlesu Goodyearovi, který také navrhl logo společnosti, okřídlenou botu.         

      V začátcích vyráběla společnost Goodyear pneumatiky pro jízdní kola a vozíky, pokerové žetony a podložky pod podkovy. Již v roce 1926 společnost Goodyear patří titul největší gumárenské společnosti na světě. Své prvenství největšího výrobce pneumatik na světě si Goodyear zachoval až do dnes, kdy má své zástupce na šesti kontinentech. Vyjma pneumatik značky Goodyear vyrábí také spoustu dalších ve světě respektovaných značek, mezi které patří pneu značek Dunlop, Fulda, Sava, Debica.

     Nákladní pneumatiky Goodyear jsou špičkovými pneumatikami na trhu. Nákladní pneumatiky Goodyear samozřejmě splňují nejpřísnější bezpečnostní kritéria a pohodlí. Dopravcům je nabídnuta zcela výjimečná kombinace nových rozměrů pneumatik Goodyear, což přináší maximální efektivitu provozu. Díky používání vysoce kvalitních koster nákladních pneumatik Goodyear je možnost minimálně čtyřnásobného použití (nová, prořezaná, protektor, prořezaná) a to i s ohledem na zachování bezpečnosti, nízkých provozních nákladů a vysokého výkonu.

Co si představit pod konceptem Goodyear AirMax

     Společnost Goodyear tímto systémem reagovala na požadavky výrobců nákladních vozidel, kteří potřebovali zvýšit nosnost přední nápravy, a při tom nesnížit výkon pneumatiky nebo vozidla.

    Pneumatiky Goodyear AirMax mají větší vzduchovou kapacitu bez zvýšení celkového průměru. Tyto pneumatiky jsou zároveň širší, ale tlak se v nich nezvyšuje ani nesnižuje. Velkou výhodou pneumatik AirMax je větší kontaktní plocha, která je i zároveň homogennější, což ve výsledku představuje menší poškození vozovky a větší bezpečnost. Pneumatika je ve výsledku méně tuhá, čímž se zvyšuje životnost vozidla, bezpečnost nákladu a pohodlí. Velkými výhodami jsou delší kilometrový výkon, méně emisí, nižší spotřeba pohonných hmot a zvýšená užitná hmotnost.

Celoevropská síť Goodyear ,,Truck Force“  

     Pro potřeby nákladní dopravy společnost Goodyear vytvořila celoevropskou síť pneuservisních a prodejních středisek zabývající se speciálně nákladními pneumatikami na nákladní vozidla, které jsou umístěny ve více než třiceti zemích Evropy. Tato komplexní služba Goodyear ,,Truck Force“  je propojena s internetovým řídícím systémem Fleet Online Solutions.

     Pro dopravce to v praxi znamená, že pokud dojde k defektu pneumatiky kdekoliv v Evropě, tak stačí zavolat bezplatnou linku Service Line 24h, kde je přítomen neustále operátor Goodyearu. Ten kontaktuje nejbližšího smluvního servisního partnera Goodyearu, a ten zajistí vše potřebné. Velkou výhodou je, že řidič nemusí složitě domlouvat cenu za opravu, neboť ceny jsou fixní a příslušnému dopravci přijde potom pouze faktura za provedené služby.
 
     Nákladní pneumatiky Goodyear naleznete v našem eshopu www.PNEUMATIKY24online.cz, a to jak přední řídící (vodící pneumatiky), zadní záběrové pneumatiky tak i návěsové (trailer) pneumatiky za bezkonkurenční ceny.